Společnost EL RANCHO a.s. byla založena 15. ledna 2003, jako dceřiná společnost FORTUNA sázková kancelář a.s. Inspirací pro zakladatele společnosti s tímto exotickým názvem se stalo daleké Las Vegas, známé jako svět zábavy a her všeho druhu.Jediným akcionářem společnosti EL RANCHO a.s. je společnost ALADIN GAMES a.s.. V roce 2008 došlo k prodeji 100% akcií mateřské společnosti ALADIN GAMES a.s. karlovarské společnosti SLOT GAME a.s.

Jedním z hlavních předmětů činnosti společnosti EL RANCHO a.s. je provozování technických zařízení AMERICAN ROULETTE, gotesů, videoloterijních terminálů a prostřednictvím sesterských společností TREFA GAMES s.r.o., TERNO GAMES s.r.o. a RENO GAMES s.r.o. výherních hracích přístrojů, a to po celé České republice.

EL RANCHO a.s. provádí pro své obchodní partnery výstavbu sportbarů na území celé České republiky. V každém sportbaru si můžete vychutnat sportovní zážitky prostřednictvím velkoplošné projekce, vsadit si kurzové sázky na sportovní události, zahrát si v přilehlé herně ruletu, gotes nebo videoloterijní či výherní hrací automat.

 

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty