TROPICAL GOLD 750 je tříválcový hrací automat. Maximální sázka na jednu hru je 5,- Kč. Maximální výhra je 750,-Kč. Výherní podíl je 89 %.

ZÁKLADNÍ HRA
Základní hra se hraje na válcích s 5-ti výherními liniemi a hráči je nabízena výhra při zisku tří stejných symbolů dle tabulky výher.

RISKOVÁNÍ
Hráč má možnost riskováním zdvojnásobit výhru získanou v základní hře až do výše maximální výhry 750,- Kč. Riskování končí jakmile by další výhra překročila hodnotu maximální výhry. V tomto okamžiku je výhra automaticky převedena do Multiwinu.

Win / --- hra
Hráč může vsadit 5 kreditů v 50/50 risku, aby vyhrál 10 bodů, které jsou pak automaticky převedeny do Multiwinu

HORNÍ HRA
Hráč pomocí tlačítka Vsadit převede výhru ze základní hry do displeje Multiwin a může hrát horní hru. Výhru získává při kombinaci tří stejných symbolů v pěti výherních liniích. Hru může hráč ukončit přepsáním výhry pomocí tlačítka Vezmi Multiwin na displej Kredit.
Při vyšších sázkách z banku Multiwin může hráč získat hraním hry WIN/--- bonusové výhry zobrazené na ukazateli Bonus

RISKOVÁNÍ TURBO
Výhry z horní hry mohou být riskovány na žebříčku Turbo riskování, a jsou násobeny získanou hodnotou. Pokaždé když hráč prohraje, tj. když se posune o číslo níže, ztrácí jeden ze 3 životů, které jsou zobrazeny na horním skle. Výhry do výše jackpotu jsou automaticky uloženy do Multiwinu, výhry vyšší než jackpot jsou uloženy v displeji Bonus.

SUPER GAME
Pokud kdekoliv v poli padnou 3 symboly palmy, aktivuje se Super hra. Hráč stiskem tlačítka Start vylosuje počet her na alfanumerickém displeji, tyto jsou násobeny hodnotou zvolenou v displeji Multiplayer a poté zobrazeny na displeji Super Game. Při každém otočení pak hráč získá výhru a jsou mu také odebrány 2 kredity.

AUTOSTART
Autostart je možný pro všechny sázky.

VKLAD
Do přístroje lze vhazovat čtyři druhy mincí v hodnotě 2, 5, 10 a 20 Kč.
Do přístroje lze vkládat 5 druhů bankovek o hodnotě 50, 100, 200, 500 a 1000 Kč.

VÝPLATA
Přístroj vyplácí výhry v mincích o hodnotě 20 a/nebo 10 Kč.
Maximální sázka na 1 hru je 5,- Kč.
Maximální výhra z jedné hry je 750,- Kč.
Výherní podíl je 89 %.
Nevyplacený zůstatek od 1 do 9 Kč má hráč možnost buď odehrát, nebo dalším vkladem doplnit na částku, kterou dokáže hrací automat vyplatit.
Jakákoliv částka může být také vyplacena obsluhou přes vyplácecí klíč.
Hodnoty výher jsou zobrazeny na čelním skle výherního hracího přístroje.

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty