4th DIMENSION 750 je tříválcový hrací automat se 4. bonusovým válcem. Maximální sázka na jednu hru je 5,- Kč. Maximální výhra je 750,-Kč. Výherní podíl je 90%. Čtvrtý válec se aktivuje při horní hře a zvyšuje možnosti obdržení výhry na prvních 3 válcích. Výsledek ze 4. válce se vždy aplikuje pouze na právě odehranou hru.

Základní hra
Základní hra se hraje na válcích s 5-ti výherními liniemi a hráči je nabízena výhra při zisku tří stejných symbolů dle tabulky výher.

Riskování
Hráč má možnost riskováním zdvojnásobit výhru získanou v základní hře až do výše maximální výhry 750,- Kč. Riskování končí jakmile by další výhra překročila hodnotu maximální výhry. V tomto okamžiku je výhra automaticky převedena do Multiwinu.

Win / --- hra
Hráč může vsadit 5 kreditů v 50/50 risku, aby vyhrál 10 bodů, které jsou pak automaticky převedeny do Multiwinu.

Horní hra
Hráč pomocí tlačítka Vsadit převede výhru ze základní hry do displeje Multiwin a může hrát horní hru. Výhru získává při kombinaci tří stejných symbolů v pěti výherních liniích. Hru může hráč ukončit přepsáním výhry pomocí tlačítka Vezmi Multiwin na displej Kredit. Při vyšších sázkách z banku Multiwin může hráč získat hraním hry WIN/ --- bonusové výhry zobrazené na ukazateli Bonus.

Riskování Turbo
Výhry z horní hry mohou být riskovány na žebříčku Turbo riskování, a jsou násobeny získanou hodnotou. Výhry do výše jackpotu jsou automaticky uloženy do Multiwinu, výhry vyšší než jackpot jsou uloženy v displeji Bonus.

Riskování Super Turbo
Dostupné pouze při hraní s maximální sázkou. Hráči je nabídnuto riskování dvakrát nebo polovina.

Čtvrtý válec
Při hraní horní hry se aktivuje čtvrtý válec a otáčí se s dalšími 3-mi válci. Symbol zobrazený na 4. válci rozhoduje o platnosti některé z dostupných výherních linií.

Autostart
Autostart je možný pro všechny sázky.

Vklady
Do přístroje lze vhazovat čtyři druhy mincí v hodnotě 2, 5, 10 a 20 Kč.
Do přístroje lze vkládat 5 druhů bankovek o hodnotě 50, 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Výplaty
Přístroj vyplácí výhry v mincích o hodnotě 20 a/nebo 10 Kč.
Maximální sázka na 1 hru je 5,- Kč.
Maximální výhra z jedné hry je 750,- Kč.
Výherní podíl je 90%.
Nevyplacený zůstatek od 1 do 9 Kč má hráč možnost buď odehrát, nebo dalším vkladem doplnit na částku, kterou dokáže hrací automat vyplatit.
Jakákoliv částka může být také vyplacena obsluhou přes vyplácecí klíč.
Hodnoty výher jsou zobrazeny na čelním skle výherního hracího přístroje.

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty