DAYTONA GOLD je tříválcový výherní hrací přístroj.

POPIS HRY
Daytona Gold představuje vysoce originální způsob násobku sázek. K tématu motoristického sportu se vztahuje i velký centrální tachometr ukazující stav násobku ručičkou. Zvuk motoru, který bude provázet hráče celou hrou, toto doplňuje.

ZÁKLADNÍ HRA
Ve hře existuje spodní hra která umožňuje vsázet kredity a horní hra, která umožňuje vsázet kredity a body z MULTIWINU. Všechny sázky jsou hrány na 5 výherních liniích s výhrou při 3 stejných symbolech ovoce.

AUTOSTART
Autostart je možný pro všechny sázky.

VÝHRY
Výhry ze spodní hry jsou vidět na spodní výherní tabulce. Výhry ze spodní hry mohou být riskovány nebo převedeny do Multiwinu.

RISKOVÁNÍ
Riskování je zobrazeno na alfanumerickém displeji a jedná se o riskování 50/50, dvakrát nebo nic. Riskování se zastaví pokud by další výhra překročila Jackpot. V tomto okamžiku je výhra automaticky převedena do Multiwinu.
Spodní hra umožňuje hráči rychlý převod kreditů do Multiwinu, a to pomocí hry "Riskování výhry". Výhry z horní hry na válcích až do výše jackpotu se automaticky ukládají do MULTIWIN. Při vyšších sázkách z banky se výhry ukládají na displej BONUS.

Hra WIN
Při hře WIN má hráč šanci získat postupně částku uloženou na displej BONUS, přičemž každá hra nezaručuje hráči výhru. Při každé úspěšné výhře se převádí vyhraná částka z displeje BONUS na displej MULTIWIN. Po vyprázdnění displeje BONUS tato riziková hra končí.

750 spodní hra
Hra se hraje se 2, 3, 4 nebo 5 vsazenými kredity.

750 WIN Gamble hra
Hráč může vsadit 5 kreditů v 50/50 risku, aby vyhrál 10 bodů, které jsou pak automaticky převedeny do Multiwinu. Hráč stiskne tlačítko 'WIN' pro výběr hry.

750 horní hra
Jakmile má hráč body v MULTIWIN displeji, může se zvýšit sázka, horní hra může být hrána. Sázka je ukázána na displeji BET a násobek je zobrazen na tachometru.

Herní plán - VKLAD
Do přístroje lze vhazovat mince o hodnotě 2, 5, 10 a 20 Kč a bankovky v hodnotě 50, 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Herní plán - VÝPLATA
Přístroj vyplácí výhru v mincích o hodnotě 20 a / nebo 10 Kč.
Nevyplacený zůstatek od 1 do 9 Kč má možnost hráč buď odehrát, nebo dalším vkladem doplnit na částku, kterou dokáže hrací automat vyplatit (10 nebo 20 Kč).
Maximální sázka na 1 hru je 5 Kč.
Maximální výhra z jedné hry je 750 Kč.
Výherní podíl je 94%.
Hodnoty výher jsou zobrazeny na čelním skle výherního hracího přístroje a jsou uvedeny v popisu hry.
Jakákoliv částka může být také vyplacena obsluhou přes vyplacecí klíč.

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty