Výherní hrací automat GOLDEN BANK je vybaven jednou trojicí otočných válců s různými symboly, které jsou zobrazovány na monitoru. Všechny výherní kombinace a jejich bodové hodnoty jsou zobrazeny taktéž na monitoru.

Hra GOLDEN BANK spočívá v sestavení symbolů na válcích zobrazených na monitoru alespoň do jedné řady (výherní linie) z celkem pěti linií - tím lze získat odpovídající výhru. Výhry jsou automaticky převedeny do BANKY.
Výši sázky na jednu hru je možné zvolit 1, 2, 3, 4 nebo 5 Kč tlačítkem SÁZKA. Pokud je v BANCE dostatek bodů může hráč zvolit sázku hry za 5+5, 5+10, 5+15, 5+20, 5+25, 5+35, 5+45, 5+55, 5+65, 5+75, 5+85 nebo 5+95, kde číslo za znaménkem + označuje počet bodů z banky.
Nejvyšší symbol má funkci "divokého symbolu" a zastupuje ostatní symboly.
O výhru, jejíž dvojnásobek nepřekročí hodnotu 750, lze losovat, a to tak, že hráč má možnost stiskem tlačítka AUTOSTART/ RISK výhru zdvojnásobit nebo ji ztratit, toto neplatí v režimu, kdy je zapnut autostart, při kterém se výhra přepisuje rovnou do banky.
Tlačítkem PŘEPIS může hráč přepsat výhru kdykoli do banky.
Za některé výherní kombinace má hráč možnost získat i BONUS. O BONUS se dále hraje za sázku 1 Kč.
Tlačítkem HI-LO lze zvolit hru TURBO RISK. Po jejím zvolení se stiskem START riskuje o 5 Kč z VKLADU s možností tuto sázku zdvojnásobit nebo ji ztratit. Výhra je automaticky přepisována do BANKY.
V průběhu hry hráč náhodně získává nebo náhodně ztrácí zlaté cihličky. Jestliže hráč získá (příslušný symbol je rozsvícen) všech 10 cihliček, získává hráč MYSTERY BONUS. Tento MYSTERY BONUS se skládá z výhry v rozsahu 1 až 750 a případného BONUSU, o který může hráč dále hrát.
Hru je také možno startovat automaticky po stisku tlačítka AUTOSTART. Automatická hra je zastavena po opětovném stisku tlačítka AUTOSTART.
Výplatu provádí obsluha s následným vynulováním VKLADU pomocí klíče. Před vyplácením musí být BANKA převedena ke VKLADU tlačítkem VYPLATIT.

vstup mincí: 2, 5, 10, 20 Kč
vstup bankovek: 50, 100, 200, 500, 1000 Kč
max. sázka na 1 hru : volitelná 1, 2 , 3 , 4 nebo 5 Kč
max. výhra : 750 Kč v jedné hře
výherní podíl: 90 - 99,5 %
vyplácení: klíčem

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty