POWER SPIN je tříválcový výherní hrací přístroj.

Základní hra
Základní hra se hraje na válcích s 5-ti výherními liniemi a hráči je nabízena výhra při zisku tří stejných symbolů dle tabulky výher.

Riskování
Hráč má možnost riskováním zdvojnásobit výhru získanou v základní hře až do výše maximální výhry 750,- Kč. Riskování končí jakmile by další výhra překročila hodnotu maximální výhry. V tomto okamžiku je výhra automaticky převedena do Multiwinu.

Win / --- hra
Hráč může vsadit 5 kreditů v 50/50 risku, aby vyhrál 10 bodů, které jsou pak automaticky převedeny do Multiwinu.

Horní hra
Hráč pomocí tlačítka Vsadit převede výhru ze základní hry do displeje Multiwin a může hrát horní hru. Výhru získává při kombinaci tří stejných symbolů v pěti výherních liniích. Hru může hráč ukončit přepsáním výhry pomocí tlačítka Vezmi Multiwin na displej Kredit. Při vyšších sázkách z banku Multiwin může hráč získat hraním hry WIN/--- bonusové výhry zobrazené na ukazateli Bonus.

Bonusová hra "Powerspin"
Pokud je během hraní horní hry dosaženo jakékoliv výhry, aktivuje se bonusová hra Powerspin. Hra se hraje na disku Powerspin na horním skle a spouští se tlačítkem Powerspin. Hráč je odměněn bonusovými hrami, jejichž počet závisí na výšce hrané sázky. Pokud hráč na disku Powerspin dosáhne pozice "Výhra", je odměněn výhrou jejíž výše závisí na výšce sázky zvolené pro horní hru. Pokud dosáhne pozice "+" vyhrává další volné Powerspin hry. Pokud dosáhne pozice "---" pak nezískává nic.

Autostart
Autostart je možný pro všechny sázky.

Vklady
Do přístroje lze vhazovat čtyři druhy mincí v hodnotě 2, 5, 10 a 20 Kč.
Do přístroje lze vkládat 5 druhů bankovek o hodnotě 50, 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Výplaty
Přístroj vyplácí výhry v mincích o hodnotě 20 a/nebo 10 Kč.
Maximální sázka na 1 hru je 5,- Kč.
Maximální výhra z jedné hry je 750,- Kč.
Výherní podíl je 89%.
Nevyplacený zůstatek od 1 do 9 Kč má hráč možnost buď odehrát, nebo dalším vkladem doplnit na částku, kterou dokáže hrací automat vyplatit.
Jakákoliv částka může být také vyplacena obsluhou přes vyplácecí klíč.
Hodnoty výher jsou zobrazeny na čelním skle výherního hracího přístroje.

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty