WINGS 750 je pokračovatel úspěšné řady.

Základní hra
Základní hra se hraje na válcích s 5-ti výherními liniemi a hráči je nabízena výhra při zisku tří stejných symbolů dle tabulky výher.

Riskování
Hráč má možnost riskováním zdvojnásobit výhru získanou v základní hře až do výše maximální výhry 750,- Kč. Riskování končí jakmile by další výhra překročila hodnotu maximální výhry. V tomto okamžiku je výhra automaticky převedena do Multiwinu.

Win / --- hra
Hráč může vsadit 5 kreditů v 50/50 risku, aby vyhrál 10 bodů, které jsou pak automaticky převedeny do Multiwinu.

Horní hra
Hráč pomocí tlačítka Vsadit převede výhru ze základní hry do displeje Multiwin a může hrát horní hru. Výhru získává při kombinaci tří stejných symbolů v pěti výherních liniích. Hru může hráč ukončit přepsáním výhry pomocí tlačítka Vezmi Multiwin na displej Kredit. Při vyšších sázkách z banku Multiwin může hráč získat hraním hry WIN/ --- bonusové výhry zobrazené na ukazateli Bonus.

Bonusová hra "Vrtule"
Pokud kdekoliv v poli padnou 3 symboly letadla, aktivuje se bonusová hra Vrtule. Hráč stiskem tlačítka Start postupně zastaví točící se světelnou Vrtuli, aby získal výhru. Součet vybraných hodnot na obou koncích Vrtule po jejím úplném zastavení je násoben hodnotou zvolenou v displeji Multiplayer. Symboly s letadly, pokud přijdou např. pouze dva či jeden, mohou být strojem náhodně podrženy do příští otočky, aby se zvýšila šance hráče na obdržení 3 symbolů letadla. Pokud hráč obdrží všechny 3 symboly letadla naráz pak tlačítko Start točící se Vrtuli zastaví okamžitě - hráč se tedy může pokusit strefit vybranou výhru (tzv. Skill stop).

Autostart
Autostart je možný pro všechny sázky.

Vklady
Do přístroje lze vhazovat čtyři druhy mincí v hodnotě 2, 5, 10 a 20 Kč.
Do přístroje lze vkládat 5 druhů bankovek o hodnotě 50, 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Výplaty
Přístroj vyplácí výhry v mincích o hodnotě 20 a/nebo 10 Kč.
Maximální sázka na 1 hru je 5,- Kč.
Maximální výhra z jedné hry je 750,- Kč.
Výherní podíl je 89%.
Nevyplacený zůstatek od 1 do 9 Kč má hráč možnost buď odehrát, nebo dalším vkladem doplnit na částku, kterou dokáže hrací automat vyplatit.
Jakákoliv částka může být také vyplacena obsluhou přes vyplácecí klíč.
Hodnoty výher jsou zobrazeny na čelním skle výherního hracího přístroje.

 
 
 
   
   
   
© 2009   EL RANCHO a.s.
 
  o společnosti   sportbary   rulety     vhp       vlt       spolupráce   kariéra     kontakty